Menu

Do Black Friday se zapojí více než 60 % obchodů a přichází konkurence pro DámeJídlo a Bolt?

3 min ke čtení

Služba OneMenu se rozšiřuje o možnost rozvozu a bude si účtovat marži pouze kolem 3,79 %. V Česku probíhá Black Friday a aktuální sleva u produktů, které jsou nabízeny v rámci této akce je od 25 % do 40 %.

Startup Storyous ve spolupráci s Liftagem a Pohlreichem přichází s OneMenu

Služba OneMenu fungovala již při jarní vlně, kdy bylo možné online objednání z výdejního okénka. Nyní se toto objednávání rozšiřuje o možnost rozvozu. OneMenu si účtuje marži pouze kolem 3,79 %. Za rozvoz zákazník zaplatí částku, kterou si určí restaurace.

Foto: onemenu.cz

Rozvoz je možné nabízet ve spolupráci s Liftagem. Další možností je nabízet vlastní rozvoz. OneMenu také nabízí pro restauratéry půjčení si vozu od carsharingu Anytime, kde je k dispozici speciální tarif.

Do letošního Black Friday se zapojí více než 60 % obchodů

Black Friday, který pochází z USA a probíhá vždy další den po Dni díkůvzdání, bude letos v pátek 27. listopadu. V ČR už je Black Friday v plném proudu. Předpokládá se, že průměrná sleva bude letos nižší než v minulosti. Aktuálně se pohybuje průměrná sleva od 25 do 40 %.

Loni se do této akce zapojilo více než 58 % největších prodejců. Letos se očekává, že to bude až 66 % prodejců. Jako tradičně se bude ve slevě nejvíce nabízet elektronika a oblečení. 

McDonald’s bude příští rok prodávat rostlinné burgery

Ve spolupráci se společností Beyond Meat, která už spolupracuje s KFC, plánuje McDonald’s otestovat na vybraných trzích rostlinnou řadu McPlant. V Česku se s rostlinnou stravou, která chutná jako maso, můžeme setkat například u Burrito Loco a u Nestlé.

ilustrační snímek

Zalando se dále zaměřuje na své online tržiště

Pod názvem Connected Retail provozuje Zalando online tržiště v osmi zemích včetně Německa a Polska. Celkem se jedná o 1 800 kamenných obchodů. V příštím roce by se mělo přidat dalších 5 zemí. Na Connected Retail proběhne denně kolem 41 000 objednávek.

 | Martin Chovanec
Martin Chovanec
  • #marketingnews

advertia digital named Top 2022 B2B Company by Clutch

1 min read

Today, we’re thrilled to announce that we’ve been recognized as a Clutch Leader in 2022. According to the ratings and reviews platform, we’re among the top B2B companies in the Czech Republic this year! #1 Top Advertising Agencies in the Czech Republic #1 Top Branding Agencies in the Czech Republic #1 Top Digital Agencies in […]

 | Westley Overcash

Westley Overcash

Leoš Mareš novým Jonem Snowem [Marketing News 11.4.2022]

5 min read

Po menší pauze se Marketing News vrací v plné síle! Dnes se společně podíváme na novou HBO kampaň s Leošem Marešem, nový nealko drink balený do papíru, a nebo také na novou funkci YouTube, kterou pro nás nejspíše chystá.  Tak pojďme na to! Na video se můžete podívat TADY. Česko vítězem na EXPO 2020 v […]

 | Nela Březinová

Nela Březinová

TOP informační appky podle nás [Marketing News 7.3.]

3 min read

Vítejte u dalšího dílu Marketing News. Dnes jsme probrali jaké české firmy pomáhají Ukrajině, koho sledovat, když vás zajímá aktuální dění, ale nechybí ani témata, která probíráme na týdenní bázi. Na video se můžete podívat TADY. Top informační zdroje Nevíte koho sledovat kvůli aktuálnímu dění? My pro vás máme top našich nejoblíbenějších informačních zdrojů – […]

 | Nela Březinová

Nela Březinová

Kontakt

Už jen pár kliků a můžeme se spojit.

+420 722 658 771 daniel.votruba@advertia.cz

Ozvěte se nám
advertia digital | Ilustrace
advertia digital | Ilustrace
advertia digital | Ilustrace