Menu

Trump a jeho nová sociální síť [Marketing News 28.2.2022]

5 min ke čtení

Pondělí je tu a to znamená jediné, nový díl Marketing News!!
Dnes jsme se podívali na novou sociální síť Donalda Trumpa, omrkli novou formu seznamování v 21. století a nezapomněli jsme ani na váš oblíbený bizár týdne.

Co na to říkáte a co vás zaujalo nejvíce?
Dejte nám vědět v komentářích.

Na video se můžete podívat TADY.

Trump spouští svou sociální síť 

Bývalý americký prezident Donald Trump se se zablokováním svých účtů na Facebooku a Twitteru vyrovnává po svém. Oplácí (téměř) stejnou mincí — spouští vlastní sociální síť Truth Social, která by od pondělí měla být dostupná v App Store.

Victoria’s Secret má novou tvář

Prodeje společnosti Victoria’s secret v posledních letech utrpěly, možná především kvůli jejich přílišné sexualizaci. A tak se rozhodli najmout Portorikánku Sofii Jirauovou, první VS modelku s Downovým syndromem.

Další rekord pro Alzu 

Alza vloni prodala zboží za 45 miliard, výdělek se tedy odhaduje přibližně na 2 miliardy korun. Největší zájem byl o mobily, kryty na ně, bezdrátová sluchátka, ale také třeba knihy, lego, nebo cartridge do tiskáren.

Rande naslepo od Tinderu

Už máte po krk toho, jak se na seznamkách hodnotí především pouze podle vzhledu? Nezoufejte. Tinder přišel s novou funkcí Blind Date, kdy s druhým člověkem budete první společně čelit nevšedním otázkám, než si budete moci rozkliknout profil toho druhého.

Snapchat se s tvůrci podělí o reklamní příjmy

Na Snapchatu přibude speciální druh reklamy, kdy se začneme setkávat s inzercí uprostřed takzvaných Snap Star Stories od ověřených tvůrců. 

První policejní podcast 

Švestky valí pecky. Tak se jmenuje nový podcast od brněnských policajtů, kteří se rozhodli bořit mýty o své práci. 

Rohlik spouští Frankfurt 

Rohlik Group spouští své služby v druhém německém regionu. Po Mnichově se rozhodl doručovat také nákup ve Frankfurtu a jeho okolí. 

Nejvyšší tržby má stále Nova, nejvyšší zisk Seznam.cz

Podle žebříčku mediálních firem působících v Česku je opět podle výše tržeb Nova, podle zisku Seznam.cz 

Prostor Kunsthalle

V úterý 22.2. proběhlo otevření nového výstavního prostoru Kunsthalle Praha, které bylo doprovázeno desítky protestujících.

Ústí nad Labem ukázalo novou vizuální identitu

Ústí nad Labem představilo novou vizuální identitu, která má reflektovat historii města, ale zároveň i jeho novou perspektivu.

T-mobile má nové logo 

T- mobile se pyšní novým logem, které má ve svém středu písmeno „T“. To bude také v centru komunikace a purpurová barva (magenta) pak přiřkne společnosti důraz. 

Coca-Cola Creations

V rámci Coca Cola Creations se budou průběžně uvádět na trh experimentální příchutě v limitovaných edicích v doprovodu digitálních i reálných zážitků.

Kofola hlásí MéněVíce 

Méně cukrování, více lásky. Kofola představuje řadu nových nápojů, které nabízejí o 30 % méně cukru. A pokud jste fanoušky Horkýže Slíže, nebo třeba Márdiho, určitě si poslechněte jejich nové lovesongy, které vznikly ve spolupráci s Kofolou. 

Aplikace pro stalkery? 

Je seznamování váš věčný problém? Už nemusí být. Známý slovenský Youtuber Exploited přichází s novým startupem Whoo, který se snaží o rychlejší a lepší seznamování lidí v okolí.

Revolut a Kiwi

Kiwi, český vyhledávač letenek, se spojuje s Revolutem, finanční technologií nabízející debetní karty. Společně nabízejí 500 Kč na první let a 3 měsíce premium zdarma. 

 

 

 | Nela Březinová
Nela Březinová

advertia digital named Top 2022 B2B Company by Clutch

1 min read

Today, we’re thrilled to announce that we’ve been recognized as a Clutch Leader in 2022. According to the ratings and reviews platform, we’re among the top B2B companies in the Czech Republic this year! #1 Top Advertising Agencies in the Czech Republic #1 Top Branding Agencies in the Czech Republic #1 Top Digital Agencies in […]

 | Westley Overcash

Westley Overcash

Leoš Mareš novým Jonem Snowem [Marketing News 11.4.2022]

5 min read

Po menší pauze se Marketing News vrací v plné síle! Dnes se společně podíváme na novou HBO kampaň s Leošem Marešem, nový nealko drink balený do papíru, a nebo také na novou funkci YouTube, kterou pro nás nejspíše chystá.  Tak pojďme na to! Na video se můžete podívat TADY. Česko vítězem na EXPO 2020 v […]

 | Nela Březinová

Nela Březinová

TOP informační appky podle nás [Marketing News 7.3.]

3 min read

Vítejte u dalšího dílu Marketing News. Dnes jsme probrali jaké české firmy pomáhají Ukrajině, koho sledovat, když vás zajímá aktuální dění, ale nechybí ani témata, která probíráme na týdenní bázi. Na video se můžete podívat TADY. Top informační zdroje Nevíte koho sledovat kvůli aktuálnímu dění? My pro vás máme top našich nejoblíbenějších informačních zdrojů – […]

 | Nela Březinová

Nela Březinová

Kontakt

Už jen pár kliků a můžeme se spojit.

+420 722 658 771 daniel.votruba@advertia.cz

Ozvěte se nám
advertia digital | Ilustrace
advertia digital | Ilustrace
advertia digital | Ilustrace