Menu

Kariéra

Neustále hledáme lidi se zápalem pro práci, která dává smysl, proaktivitou a chutí učit se novým věcem. Mrkněte na vypsané pozice a pokud vám nebude nic sedět na 100%, tak nám určitě neváhejte napsat a třeba to nějak vymyslíme 😉

 | Kariéra image

Volné pozice

Není to pro vás to pravé?

Nevadí! Napište nám i tak a podíváme se na to spolu. Milujeme spolupráci a synergie a vždy oceníme lidi s dovednostmi a ambicemi. Díky tomu se všichni můžeme posunout ještě výš!

career@advertia.cz

Firemní kultura

Flexibilní pracovní doba

Každý člen týmu má k práci vlastní přístup. A individuální pracovní doba je jedním z nejdůležitějších pilířů úspěchu. Nevyžadujeme „9–5“, ale zodpovědnost.

Home Office / Vzdálená práce

Někteří naši kolegové pracují 100% na dálku, jiní se na home office přesunou čas od času, aby se mohli plně soustředit na určité projekty. Podporujeme obojí!

Týdenní snídaně

Setkáváme se každý týden u snídaně, kde diskutujeme marketingová, digitální a technologická témata. Chceme jednoduše jednou za čas dostat celý tým dohromady a užít si inspirující společnost našich kolegů a přátel.

Rozpočet na vzdělávání

Každý člen našeho týmu má k dispozici určitý rozpočet pro svůj osobní růst. Dejte nám vědět, jaké jsou vaše plány za rok, dva či tři, a spolu se tam dopracujeme!

Dynamické týmové prostředí

Pojďme si říci na rovinu – naše projekty jsou výzva. Ne vždy jsou úplně jednoduché, ale výsledky stojí za to. Budete si moci vyzkoušet různé role na různých projektech a najít tak to, co vás nejvíc naplňuje.

Projekty v celosvětovém měřítku

Pracujeme nejen pro společnosti v České republice. Co takhle Itálie, Tanzánie, Švýcarsko, Gruzie či Austrálie?

 | Kariéra image

Poznejte náš tým!

Seznamte se s námi blíže. Navštivte naši týmovou stránku a dozvíte se více o naší agentuře i jejich členech. Nebo jednoduše přijďte do naší kanceláře a potkejte se s námi naživo! Moc rádi vás poznáme.

 | Ilustrace Tým advertia digital