Menu

Kariéra

Podívejte se na vypsané pozice a pokud vám nebude žádná z nich sedět na 100 %, tak to vůbec nevadí. Neváhejte nám napsat i tak, třeba se potkáme!

 | Kariéra image

Volné pozice

Není to pro vás to pravé?

To vůbec nevadí, ozvěte se i tak. Milujeme spolupráce a synergie, které dávají smysl. Lidé, kteří své ambice promění v kvalitní práci si zaslouží být náležitě oceněni a my o nich chceme vědět!

kariera@advertia.cz

Firemní kultura

Flexibilní pracovní doba

Každý člen týmu má k práci vlastní přístup. A individuální pracovní doba je jedním z nejdůležitějších pilířů úspěchu. Nevyžadujeme „9–5“, ale zodpovědnost.

Home Office / Vzdálená práce

Někteří naši kolegové pracují 100% na dálku, jiní se na home office přesunou čas od času, aby se mohli plně soustředit na určité projekty. Podporujeme obojí!

Týdenní snídaně

Setkáváme se každý týden u snídaně, kde diskutujeme marketingová, digitální a technologická témata. Chceme jednoduše jednou za čas dostat celý tým dohromady a užít si inspirující společnost našich kolegů a přátel.

Rozpočet na vzdělávání

Každý člen našeho týmu má k dispozici určitý rozpočet pro svůj osobní růst. Dejte nám vědět, jaké jsou vaše plány za rok, dva či tři, a spolu se tam dopracujeme!

Dynamické týmové prostředí

Pojďme si říci na rovinu – naše projekty jsou výzva. Ne vždy jsou úplně jednoduché, ale výsledky stojí za to. Budete si moci vyzkoušet různé role na různých projektech a najít tak to, co vás nejvíc naplňuje.

Projekty v celosvětovém měřítku

Pracujeme nejen pro společnosti v České republice. Co takhle Itálie, Tanzánie, Švýcarsko, Gruzie či Austrálie?

 | Kariéra image

Poznejte náš tým!

Seznamte se s námi blíže. Navštivte naši týmovou stránku a dozvíte se více o naší agentuře i jejich členech. Nebo jednoduše přijďte do naší kanceláře a potkejte se s námi naživo! Moc rádi vás poznáme.

 | Ilustrace Tým advertia digital